Home

Wiosennej energii w sercu, apetytu na wszystko, co nowe, radości z najmniejszych nawet rzeczy wymarzonych Świąt Wielkanocnych, życzy dr Agnieszka Bliżanowska z zespołem WellDerm- 20% na wszystkie mezoterapie oczu!A może odwodnienie?! Łapcie -20% na wszystkie Mezoterapie wokół oczu!Raz na zawsze!Najskuteczniejsza terapia przeciw wypadaniu włosówNieinwazyjny lifting twarzy i ciałaWiosennej energii w sercu, apetytu na wszystko, co nowe, radości z najmniejszych nawet rzeczy wymarzonych Świąt Wielkanocnych, życzy dr Agnieszka Bliżanowska z zespołem WellDerm- 20% na wszystkie mezoterapie oczu!A może odwodnienie?! Łapcie -20% na wszystkie Mezoterapie wokół oczu!Raz na zawsze!Najskuteczniejsza terapia przeciw wypadaniu włosówNieinwazyjny lifting twarzy i ciała

zespół

Zespół certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem

Dbamy o ciągły rozwój naszej kadry, śledzimy światowe trendy w medycynie estetycznej wybierając zabiegi, które są bezpieczne i skuteczne dla naszych pacjentów

dowiedz się więcej

Medycyna estetyczna najwyższej klasy

Liderzy branży
w Polsce

Tworzymy medycynę estetyczną od początku jej istnienia w Polsce. Nasz zespół lekarzy i kosmetologów wprowadza na rynek nowe rozwiązania i kreuje trendy.

Piękno
w najlepszym stylu

Naturalne efekty, bez ryzyka przerysowania i „obcości” rysów twarzy. Mistrzowskie kompetencje estetyczne lekarzy wsparte nowoczesną pielęgnacją doświadczonych kosmetologów.

Pacjent w centrum uwagi

Tworzymy indywidualne plany urodowe, aby kompleksowo dbać o Twoje piękno. Koncentrujemy się na efektach: naszym standardem są między innymi bezpłatne konsultacje pozabiegowe.

Topowe
produkty

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach, stosujemy najwyższej klasy technologie, o potwierdzonej klinicznie skuteczności.

Bądź na bieżąco z informacjami

WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
Wykonanie: