Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm

Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii WellDerm to miejsce stworzone z myślą o osobach zmagających się z problemami natury estetycznej i medycznej oraz tych, którzy cenią sobie młody wygląd niezależnie od wieku. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii.

Gabinety WellDerm w Warszawie i Wrocławiu

W naszych gabinetach czekają na Państwa doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, lekarze dermatolodzy, kosmetolodzy oraz personel medyczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pożegnaj się z nimi raz na zawsze!

6 Marca 2018

Bolesna depilacja? Wrastające włoski? Brzmi znajomo? 

Mamy na to rozwiązanie! Skuteczne usuwanie owłosienia laserem Vectus!

Dlaczego Palomar Vectus to najlepszy laser do epilacji? 

 • Skuteczność! Vectus niszczy włosy razem z macierzą i cała struktura włosów obumiera, podczas gdy wiele innych technologii tylko „usypia” ich wzrost. 
 • Bez względu na kolor włosów i karnację! Czytnik melaniny zapewnia pełne bezpieczeństwo nawet w przypadku jasnych włosów, a system chłodzenia zwiększa komfort zabiegu.
 • Amerykańska jakość! Palomar to lider sprzętu do laseroterapii, firma posiada ok. 40 patentów i certyfikatów amerykańskiej agencji FDA. 

To ostatni dzwonek, jeśli chcesz zdążyć do wiosny i lata!


Skorzystaj z promocji cenowej – 40% na całą naszą ofertę epilacji laserowej Vectus! 


Dlaczego teraz jest sezon na laserowe usuwanie zbędnego owłosienia? 

 • Po pierwsze: Jeśli zaczniesz teraz, to wraz z nadejściem ciepłych dni pochwalisz się gładkim ciałem. Standardowo należy wykonać 3-4 zabiegi.
 • Po drugie: Skuteczna epilacja wymaga czasu. Zabiegi wykonujemy w ściśle określonych odstępach, np. nogi epilujemy laserowo co 2 miesiące. Wydatki także rozkładają się w czasie! 
 • Po trzecie: Ponieważ zimą nie opalasz się, to idealny czas na wszelkie zabiegi laserowe, także epilację. 

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA ZABIEG! 

Promocja trwa do 31.03.2018r.

tagi:

  Bądź na bieżąco z informacjami

  WellDerm-logoWszelkie prawa zastrzeżone © 2020
  Wykonanie: